Wyłowiono samochód z ciałem 29-latka

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr
Martwego mężczyznę w wieku 29 lat odnaleźli strażacy w samochodzie, który znajdował się w rzece Rawka w miejscowości Sierzchów w województwie łódzkim – podała podkom. Anna Szymczak z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. Trwa badanie okoliczności zdarzenia.

– Strażacy w sobotę przed południem odnaleźli w rzece Rawce samochód marki Fiat Uno, w którym znajdowały się zwłoki młodego mężczyzny. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która obecnie bada okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora – mówiła podkom. Szymczak.

W okolicach Sierzchowa (powiat skierniewicki) działania podjęło 12 zastępów straży pożarnej oraz Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Łodzi. W zatopionym samochodzie nie znaleziono nikogo innego.

– Kierujący pojazdem mógł wypaść z drogi i wjechać do rzeki, która w tym miejscu ma ok. 3-4 metry głębokości. Na razie nie wiadomo, kiedy mogło dojść do zdarzenia – przedstawiła wstępne ustalenia podkom. Szymczak.

Najprawdopodobniej przyczyną śmierci mężczyzny było utonięcie. Nie mógł wydostać się z samochodu będąc pod wodą. Po raz ostatni widziano go w czwartek.

Przyczynę śmierci ustalą funkcjonariusze po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

 Źródło: rmf24.pl/ telewizjarepublika.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ