Amfetamina w lodówce – podejrzany w rękach policjantów

domena publiczna

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ukryte w lodówce dwa pudełka z amfetaminą. W sumie zabezpieczono ponad 450 porcji handlowych tego narkotyku. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość to nawet do 10 lat.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec Świdnicy. Przy zatrzymanym policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji amfetaminy. W trakcie dalszych czynności w jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli ukryte w lodówce dwa plastikowe pudełka, w których znajdował się biały proszek. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 450 porcji handlowych narkotyku. W mieszkaniu zabezpieczono także wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany.

26-latek już usłyszał zarzuty. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość to nawet do 10 lat.

Źródło: KPP w Świdnicy

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ