Za publiczne zbrodnie prześladowań ofiarujemy publiczne zadośćuczynienie przez modlitwę

Przyjdź i razem z nami odmów Różaniec święty w intencji prześladowanych chrześcijan i nawrócenia ich prześladowców, w szczególności muzułmanów!

Za publiczne zbrodnie prześladowań ofiarujemy publiczne zadośćuczynienie przez modlitwę.

Będziemy modlić się o niezachwianą wiarę i męstwo dla prześladowanych chrześcijan, a dla tych, którzy są poza Kościołem, o powrót do jedności z nim; o nawrócenie ich prześladowców, w szczególności muzułmanów; o powrót Europy do zasad katolickich i odbudowę cywilizacji chrześcijańskiej.

„Modlitwa publiczna jest bardziej skuteczna od modlitwy indywidualnej dla złagodzenia gniewu Bożego i wyjednania Jego miłosierdzia. Z tego powodu Kościół, prowadzony przez Ducha Świętego, popierał ją zawsze we wszystkich katastrofach i powszechnych klęskach” – św. Ludwik Maria Grignion de Monfort, „Przedziwny sekret Różańca Świętego”

„Odmawiajcie codziennie Różaniec, aby uzyskać pokój dla świata i koniec wojny!” „Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił.” – Matka Boża w Fatimie, 13 V i 19 VIII 1917

—————–
Publiczny Różaniec za prześladowanych chrześcijan organizuje wrocławska Krucjata Młodych w każdy czwarty czwartek miesiąca.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ