“Zgromadzili nas na podwórku i otoczyli kondonem”. Internauci komentują domniemany tytuł wywiadu “Wyborczej” z Władysławem Frasyniukiem

Władysław Frasyniuk dla „Wyborczej”: Zgromadzili nas na podwórku i otoczyli kondonem. Powiedzieli: „Jesteście do dyspozycji policji”

— tak miał brzmieć nagłówek rozmowy Władysława Frasyniuka z Dorotą Wysocką-Schnepf, zamieszczonej na stronie wyborcza.pl.


Nie wiadomo, czy tak rzeczywiście wyglądał tytuł owej rozmowy na stronie „Wyborczej” – obecnie jest ona opatrzona innym tytułem. Miała miejsce w czerwcu bieżącego roku, po pamiętnej miesięcznicy smoleńskiej, kiedy to policja nie dopuściła do blokady legalnego zgromadzenia przez Obywateli RP, których wspierał Władysław Frasyniuk.

Wspomniany fragment wypowiedzi Frasyniuka, kiedy ma mówić „otoczeni kondonem” brzmi niewyraźnie. Nie zmienia to faktu, że obecnie udostępniona przez szefa „Super Expressu” Sławomira Jarzębowskiego grafika żyje własnym życiem. Mnóstwo internautów odnosi się do domniemanego tytułu wspomnianego wywiadu.


źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ