Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Śląska Wrocław w rundzie wiosennej

10 stycznia rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, czyli najtańszej formy oglądania meczów Śląska Wrocław. Kupując karnet, za darmo zobaczysz również rundę finałową!
Nasze karnety na rundę wiosenną (4 spotkania na Stadionie Wrocław) obejmują również spotkania rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy (3 lub 4 spotkania przed własną publicznością, w zależności od układu tabeli).

Kup karnet on-line: TUTAJ

Jesienią na mecze WKS-u przychodziło średnio 13 tysięcy kibiców, co było piątym wynikiem w całej lidze. Mamy nadzieję, że to nie jest ostatnie słowo fanów Trójkolorowych! Na przełomie września i października trzy spotkania z rzędu zgromadziły na trybunach ponad 20 tysięcy zielono-biało-czerwonych serc! Wiosną czeka nas m.in. starcie z Górnkiem Zabrze, rewelacją tegorocznych rozgrywek. Wasze wsparcie jest więc niezbędne! A najlepszym wyborem będzie karnet, dzięki któremu możecie sporo zaoszczędzić.

W tym roku przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla firm. Jeśli w Waszej pracy nie brakuje fanów piłkarskich emocji, szukacie doskonałego sposobu na integrację lub jeśli Wasza działalność związana jest ze sportem – wiosna ze Śląskiem Wrocław to świetny pomysł! Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty. Szczegóły pod adresem mailowym: pserwatka@slaskwroclaw.pl.

Karnety zakupić można w następujących punktach sprzedaży:

– Polbus. Galeria Wroclavia (poziom 0), czynne codziennie w godz. 6-22.

– Wyspa Kibica w Arkadach Wrocławskich, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

– Wyspa Kibica w CH Borek, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

– Wyspa Kibica w E.Leclerc, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

– Sklep Fan-Sport, ul. H. Pobożnego 13, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, w soboty w godz. 10-14.

– Sklep PIWOWAR, Pasaż Millenium, ul. Dzierżoniowska 5, Strzelin, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9.30-21, w niedziele w godz. 11-18.

Karnety nie będą sprzedawane w salonach Kolportera.

W kasach klubowych (przy ul. Oporowskiej oraz na Stadionie Wrocław) sprzedaż karnetów ruszy 29 stycznia.
Ważne! Karnet nabijany jest na kartę kibica. Jeśli jej nie posiadasz, możesz ją sobie za darmo wyrobić po 29 stycznia w kasach klubowych przy Oporowskiej lub Królewieckiej (Stadion Wrocław)
Przypominamy, że posiadacze karnetów całosezonowych również są upoważnieni do oglądania meczów rundy finałowej z trybun wrocławskiego stadionu.
Tak przedstawia się cennik dla osób przedłużających swoje karnety (osobom mające karnety z jesieni przysługuje zniżka za kontynuację – rezerwacja miejsca do 19 lutego):

A tyle zapłacą nowi karnetowicze Śląska Wrocław:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

1. Uczniom w wieku 13-18 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski
2. Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia
3. Karnet rodzinny obejmuje max. 2 osoby dorosłe, z których każda może zabrać do 5 dzieci do ukończenia 13. roku życia.
4. Do karnetu wymagana jest karta kibica, którą można bezpłatnie wyrobić przy ul. Oporowskiej 62 i Królewieckiej.
5. Karnety dostępne także na stronie bilety.slaskwroclaw.pl.
6. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na  stronie bilety.slaskwroclaw.pl w serwisie przelewy24.pl.
7. Miejsca osób, które zakupiły karnet jesienny, są zarezerwowane do piątku, 19 lutego.
8. Karnet można przepisać do 3 razy na inną osobę w trakcie trwania sezonu
9. Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić! Wymagana jest także Karta Kibica.
źródło: slaskwroclaw.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ