Od weekendu sporo zmian w komunikacji

Lukas 3z, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Na pasażerów komunikacji miejskiej od weekendu czeka kilka istotnych zmian. W życie wejdą rozkłady jazdy na ferie, miasto uruchamia nową linię 111 oraz pojawi się dodatkowy przystanek na trasie linii 319.

Od weekendu pasażerów komunikacji miejskiej czeka kilka zmian. Pierwszą z nich jest uruchomienie od 13 stycznia nowej linii autobusowej, która pojedzie na nową pętle do Lipy Piotrowskiej.

ego samego dnia zostanie rónież uruchomiony dodatkowy przystanek na trasie przejazdu linii 319 o nazwie “Jordanowska” przy ulicy Mokronoskiej za skrzyżowaniem z ulicą Awicenny.

W nocy z 13 na 14 stycznia 2018 roku zostanie wprowadzona rónież stała zmiana trasy linii autobusowej 245. Kursy autobusów linii 245 realizowane z pętli na Praczach Odrzańskich będą realizowane przez ulicę Stabłowicką i Główną do ulicy Maślickiej z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ulicy Brodzkiej tj. przystanku “Zbożowa” i “Lubelska”.

Od poniedziałku 15 stycznia wchodzi w życie natomiast rozkład jazdy na ferie. Wszytskie tramwaje i większośc linii autobusowych będzie kursować normalnie, tak jak w roku szkolnym. Zmiany dotyczą tylko 133, zostaną zawieszone kursy szkolne do Iwin. Natomiast autobusy linii 900L, 900P, 901, 910 i 923 będą kursowały wg rozkładów jazdy obowiązujących w dni robocze w ferie – nie będą realizowane kursy szkolne do w Siechnicach oraz kursy szkolne przez Pracze Odrzańskie).

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ