21.3 C
Wrocław
Popularny aktor Steven Seagal, przyjaciel Putina oskarżony o gwałt!

Popularny aktor Steven Seagal, przyjaciel Putina oskarżony o gwałt!

pixabay.com
Steven Seagal, putinowiec został oskarżony o gwałt. Aktorka Regina Simons w rozmowie z “The Wrap” wyznała, że w 1993 roku – podczas kręcenia filmu „Na zabójczej ziemi” – została zaatakowana przez gwiazdora. To normalne zachowanie putinowców.
O napaść seksualną aktora i producenta kina akcji Stevena Seagala oskarżyła Regina Simons. Kobieta poinformowała, że w 1993 roku – gdy miała 18 lat – została zaproszona przez Seagala na imprezę z okazji zakończenia zdjęć do filmu „Na zabójczej ziemi”. Gdy przybyła na miejsce, miało okazać się, że jest jedynym gościem. Wtedy miało dojść do ataku. – Zabrał mnie do pokoju, zamknął drzwi i zaczął całować. Zaczął mnie rozbierać i zanim się zorientowałam, był już na mnie i mnie gwałcił… Nie byłam wtedy aktywna seksualnie. Ludzie zawsze opowiadają, że trzeba uciekać lub walczyć. Ale mnie sparaliżowało – powiedziała w rozmowie z „The Wrap” Simons.

Nie jest to pierwsza kobieta oskarżająca aktora o napaść seksualną. Zrobiły to już holenderska modelka Faviola Dedis, oraz aktorki Jenny McCarthy i Portia de Rossi.

Widać putinowcy tak mają!

 Źródło: RMF/ telewizjarepublika.pl

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ