19.7 C
Wrocław
Wpolityce: 500 syryjskich dzieci – czy to cena za zmianę tonu Brukseli...

Wpolityce: 500 syryjskich dzieci – czy to cena za zmianę tonu Brukseli wobec Polski? Czy odpuścimy też reparacje?

fot: youtube
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

 1. Dlaczego nie ma komentarzy ? Dlaczego jest głuche milczenie na tak ważne tematy ? Czyżby Polacy pragną być niewolnikami, a kraj skazać na rozbiór ?
  My, KRESOWIACY, pracujemy z ogromnym oddaniem, aby utrzymać kulturę, tożsamość narodową na Kresach Wschodnich !
  Do nas nikt nie przyjechał z MILIONAMI, nikt nie staje w obronie ze strony Macierzy naszych wspólnych wartości : polszczyzny, tradycji, historii, cmentarzy, gdzie spoczywają słynni Polacy. Jadą do nas raz do roku z paczkami świątecznymi, co nas ubliża ! Nie paczki nam są potrzebne, potrzebna jest wędka !
  “GDYBY W WILNIE NIE ZAPALIŁO SIĘ ŚWIATŁO, ZGASŁOBY W CAŁEJ POLSCE.” (St. Staszic)
  Wizyta Pani minister w obozach dla uchodźców w Jordanii ??? To jest żałosne i śmieszne, oburzające i niebezpieczne dla całej Polski. Pani minister pojechała z BIAŁĄ FLAGĄ ! Obecnie nowa władza demonstruje wobec UE :BIAŁĄ FLAGĘ !
  Zniesienie wobec Polski 7.art. UE – to klęska dla Polski. I Wyszehradzka Grupa nie będzie się liczyć z takim państwem, które co godzinę zmienia swój kierunek.
  Nie ufam tym cyfrom, które okłamują naród w dochodach, przychodach itp. Powstaje pytanie : – Dlaczego rosną ceny ? Dlaczego wymyślają karykaturalnie śmieszne podatki : ZA WODĘ DACHOWO – DESZCZOWĄ? ZA LÓD, CO PRZY DOMU BYWA ZIMĄ ?
  Niedługo będą podatki za POWIETRZE (zanieczyszczone !), którym oddychamy.
  Dlaczego obcina SUWERENNY RZĄD ŻAŁOSNE WYNAGRODZENIE NAUKOWCOM ( Z ZAROBKIEM NETTO 2 500 ZŁ ? ) JAK TEŻ W SZKOŁACH ? Przeminęło z wiatrem 500+ w związku z tymi podstępnymi sztuczkami podatkowymi. Kiedy w historii Państwa Polskiego dobrowolnie , bez protestów podniesione będą zarobki wyższym uczelniom, szkołom, lekarzom, MUZYKOM ? INTELIGENCJI POLSKIEJ, żeby mogła godnie żyć ! Daleko po 60-ce NAUKOWCY mieszkają w bursie ! Nie stać ich na własne mieszkanie !!!! Przecież ONI są KUŹNIĄ ŚWIADOMOŚCI, MĄDROŚCI, TALENTÓW PRZYSZŁEGO POKOLENIA… ZDROWIA NARODU – NAJWIĘKSZEGO KAPITAŁU NARODU? Czy państwo polskie pozbędzie się kiedykolwiek tej bolszewickiej ideologii ? Bolszewicy niszczyli Inteligencję ! To jest obrażanie godności ludzkiej… Człowiek staje się niewolnikiem i co krok otrzymuje policzek !
  “Ustrój bolszewicki jest zaprzeczeniem idei socjalistycznej. Nie ma nic bardziej kompromitującego dla socjalizmu niż bolszewizm”. ( Józef Piłsudski)
  Czy państwo polskie pozbędzie się BOLSZEWIZMU ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ