Uszkodziła samochód swojego znajomego – policjanci zatrzymali podejrzaną

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

Polkowiccy policjanci zatrzymali 63-letnią mieszkankę, która jest podejrzana o uszkodzenie pojazdu swojego znajomego. Sprawczyni porysowała powłokę lakierniczą samochodu zaparkowanego na parkingu osiedlowym. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę około 4 tys. złotych. Kobieta już usłyszała zarzut, za który może grozić jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach ustalili i zatrzymali 63-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie samochodu swojego znajomego.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło kilka dni temu przy ul. Wołodyjowskiego w Polkowicach. Sprawczyni porysowała powłokę lakierniczą w samochodzie osobowym zaparkowanym na parkingu osiedlowym. Straty w tej sprawie oszacowano na kwotę około 4 tys. złotych na szkodę właściciela pojazdu.

Kobieta już usłyszała zarzut uszkodzenia mienia. Teraz za czyn, o który jest podejrzana odpowie przed sądem. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Polkowicach

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ