Janusz Kowin-Mikke prezydentem Warszawy?

Na stronie Janusza Korwin-Mikkego pojawiła się informacja o jego rezygnacji z posady i powrocie do Polski. Robert Grzechnik, członek zarządu krajowego Partii Wolność i prezes wrocławskiego oddziału potwierdza, że europarlamentarzysta mówił już o tym od jakiegoś czasu, i że pragnie zająć się polską polityką.

To dla wielu osób nieoczekiwana deklaracja bo przecież europarlamentarzysta to jedna z najlepiej opłacanych posad w polityce.

Janusz Korwin-Mikke w Brukseli jest bardzo aktywnym europosłem ale w Polsce tego nie widać. Media pokazują tylko jego kontrowersyjne wypowiedzi, lub te które można zmanipulować i przedstawić w negatywnym świetle. We wszystkich innych sytuacjach zarówno państwowe jak i opozycyjne media zachowują się jakby JKM nie istniał. To celowe działanie. Pamiętam, jak zaraz po eurowyborach, nawet gdy starano się przedstawiać p. Prezesa w złym świetle, to i tak poparcie dla niego rosło. Więc wybrano zamilczanie.

Dlatego nie zobaczymy i nie przeczytamy w mediach, że Janusz Korwin-Mikke bronił Polski przed ingerencją w nasze wewnętrzne sprawy UE, że otworzył w europarlamencie wystawę o bitwie Warszawskiej “We Saved Europe Ossów 1920” uznaną za jedną najważniejszych bitew świata, a nieznaną przez europejczyków.

Już w sobotę odbędą się otwarte spotkania w zachodnio-północnej części Polski z Korwinem-Mikke. Czy prezes potwierdzi swój start w wyborach na prezydenta Warszawy?

Na potwierdzenie startu jest jeszcze czas, szczególnie że rozmowy z p. Kukizem nie zostały zakończone. Na wyborach na prezydenta Warszawy niewątpliwie skupią się oczy całej Polski, dlatego jeśli nie wejdziemy w koalicję na pewno wystawimy tam własnego kandydata.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ