Jelenia Góra: paser w rękach policji

policja fala 2.jpg

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał przedmioty pochodzące z przestępstwa. W pomieszczeniu gospodarczym policjanci znaleźli traktor ogrodowy oraz elementy wyposażenia basenu. Wartość odzyskanych rzeczy wynosi około 8000 zł. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z komisariatu I w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, podejrzanego o paserstwo. Funkcjonariusze prowadząc czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego z budynków w powiecie jeleniogórskim, do której doszło pod koniec ubiegłego roku  ustalili, że najprawdopodobniej część skradzionego mienia może posiadać 34-latek. Policjanci wkrótce tę informację potwierdzili.

W wyniku przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli traktor ogrodowy, który został skradziony z garażu w Jeleniej Górze 3 listopada ubiegłego roku oraz elementy wyposażenia basenu pochodzące z kradzieży z włamaniem do jednego z budynków w powiecie jeleniogórskim. Wartość odzyskanego mienia wynosi około 8000 zł.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany odpowie za paserstwo za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ