Rodzinne weekendy z Tytusem w Centrum Historii Zajezdnia

fot. Marcin Oliva Soto

Warsztaty dla najmłodszych, konkursy  wiedzy o komiksach, możliwość spotkania z Tytusem oraz weekendowe pokazy filmowe. Jeszcze przez dwa miesiące w Centrum Historii Zajezdnia zobaczyć można wystawę „Świat Tytusa, Romka i A’Tomka”. Organizatorzy zadbają, by nikt się nie nudził.

Lutowe weekendy w Zajezdni wypełnione zostały atrakcjami, które zaciekawią dzieci w różnym wieku. Już 3 oraz 4 lutego  po raz kolejny na wystawie pojawią się animatorzy, którzy wcielą się w bohaterów rysowanych przez Papcia Chmiela. Będzie to okazja do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o komiksach oraz zabawy z Tytusem, Romkiem i A’Tomkiem. Dla najmłodszych przygotowano kącik plastyczny. Wszystko to od 10.00 do 18.00 w Centrum Historii Zajezdnia.

Z kolei w trakcie weekendu 17–18 lutego w ramach Warsztatu Profesora Talenta od 11.00 do 16.00 na wystawie będą odbywać się warsztaty konstruowania i programowania klocków Lego przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 13 roku życia. Ze względu na specyfikę zajęć, będzie obowiązywał specjalny regulamin dostępny u organizatora.

Dodatkowo w każdy weekend o godz. 11.00, 13.00 i 15.00 w kinie Zajezdni  organizowane będą pokazy filmu „Tytus, Romek i A’Tomek wśród złodziei marzeń”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Wystawa „Tytusa, Romka i A’Tomka” Papcia Chmiela – Instytut Wszechzbytków profesora Talenta” jest dostępna dla zwiedzających w godzinach funkcjonowania Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184 do 25 marca 2018 r.

źródło: zajezdnia.org

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ