Kukiz odpowiada Michalik: „Ilu swoich żydowskich sąsiadów wymordowali Pani polscy dziadkowie?”

kukiz_113_1.jpg

Ciężko zrozumieć postawę, jaką zaprezentowała Eliza Michalik… Lewicowa dziennikarka rzuciła wyjątkowo niegodziwe słowa! „Polacy mordowali swoich Żydowskich sąsiadów w sposób zorganizowany, bez przymusu ze strony nazistów, z własnej woli, chciwości i podłości” – napisała na Twitterze. W mocny sposób odpowiedział jej Paweł Kukiz!

Polacy mordowali swoich Żydowskich sąsiadów w sposób zorganizowany, bez przymusu ze strony nazistów, z własnej woli, chciwości i podłości. Nie tylko w Goniądzu i Jedwabnem, ale wielu innych polskich miejscowościach. Taka jest prawda, a nie taka, jak chcielibyśmy, żeby była

— napisała w skandaliczny sposób Eliza Michalik.

Ciężko przejść obojętnie nad tak niegodziwymi słowami… Dziennikarce odpowiedział w mocny sposób m.in. Paweł Kukiz.

Naprawdę? Ciekaw więc jestem, ilu swoich żydowskich sąsiadów wymordowali Pani polscy dziadkowie? Istnieje oczywiście opcja, że ma Pani korzenie żydowskie. Jeśli tak, to którym polskim sąsiadom Pani rodzina zawdzięcza ocalenie?

— pytał za pośrednictwem Facebooka i Twittera lider Kukiz’15.


Można było się spodziewać, że lewicowe środowiska staną – jak to zwykle bywa– po stronie oponentów Polski. Ale żeby zapędzać się aż tak daleko?!

wpolityce.pl/Twitter

2 KOMENTARZE

  1. Pani Michalik jest lekko nie douczona.Przypomnę żydowscy zbrodniarze zaczęli w sposób zorganizowany mordować lub pomagać w zabijaniu Polaków od 01-09-1939.witali Niemców wkraczających na nasze tereny – bramy powitalne.Od 17-09-1939 po napaści wojsk sowieckich od wschodu bez wypowiedzenia wojny pomagali w donosicielstwie i bezpośrednio brali udział w zbrodniach.Wymiar wielki widać już od Katynia gdzie żydowscy kaci wymordowali polskich żołnierzy oraz wiele innych miejsc – do dzisiaj nie wszystko zostało odkryte.Dowody dla p.Michalik w IPN oraz w obecnym archiwum Rosji wraz z nazwiskami żydów. Na tym żydo komunistyczne elementy nie zakończyły zbrodniczych działań i po wejściu sowietów w lipcu 1944 na tereny wschodnie zaczęli więzić i torturować naszych patriotów – ponad 100 tysięcy zakatowali i ponad 300 tysięcy więzili po czym zbrodniarze żydowscy w 1968 roku uciekli z Polski – nigdy ich nie osądzono.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj