Nowy Sondaż! Sprawdź wyniki

foto: Kancelaria Premiera
Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższą niedzielę, to na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby aż 49 proc. wyborców. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska, na którą chciałoby zagłosować 15 proc. osób – wynika z najnowszego sondażu, który został przeprowadzony przez Instytut Badań Pollster na zlecenie Super Expressu i SE.pl.

Opozycja robi awantury w kraju i szkaluje Polaków, co na to społeczeństwo? Ten wynik nie pozostawia złudzeń. Poparcie dla działań Prawa i Sprawiedliwości sięga prawie 50 procent!

Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska. Na partię Grzegorza Schetyny chciałoby zagłosować 15 proc. osób. Podium zamyka Kukiz’15. Ugrupowanie Pawła Kukiza wskazało w sondażu 8 proc. wyborców, tyle samo, co Nowoczesną z Katarzyną Lubnauer.

 


Kolejne miejsca zajęli Polskie Stronnictwo Ludowe i Sojusz Lewicy Demokratycznej – po 6 proc. Na wejście do Sejmu mogłaby także liczyć partia Razem Adriana Zandberga – 5 proc. głosów. Najnowszy sondaż partyjny zamyka Wolność Janusza Korwin-Mikkego – 3 proc.

“Jest to wprost miażdżąca przewaga nad pozostałymi ugrupowaniami w sondażu” – podkreśla se.pl

Te wyniki mówią same za siebie. To chyba najlepsza odpowiedź na wszelkie oszczerstwa totalnej opozycji.

Źródło: Super Express/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ