Otworzył ogień z jadącego samochodu. Przynajmniej 4 osoby ranne

W miasteczku Macerata położonym w centrum Włoch, z jadącego samochodu padły strzały w kierunku przechodniów. Ranne zostały przynajmniej cztery osoby.

Macerta to około 40 tysięczne miasto położone w centralnych Włoszech. Dziś na ulicach tego malowniczego miejsca doszło do drastycznych scen.

Do osób, które szły chodnikiem, otworzono ogień z jadącego samochodu. Rannych zostało przynajmniej czworo ludzi. Nie ma informacji co do ich stanu.

Media donoszą, że zgłoszenia o pojeździe z którego padały strzały służby otrzymały z różnych części miasta.

Biuro burmistrza, oraz policja natychmiast ostrzegli ludzi za pośrednictwem portalu Twitter, by pozostali w domach aż będzie pewność, że cały incydent się zakończył.

Dwoje świadków zdarzenia poinformowało, że w czarnym aucie marki Alfa Romeo z którego padały strzały, były dwie osoby. Media nie są jeszcze zgodne co do liczby poszkodowanych osób wskazując że może być ich sześć, jednak ta informacja nie została jeszcze potwierdzona.

Na portalu Twitter miejscowej policji, pojawiła się informacja, ze partol policji zatrzymał mężczyznę, który może być odpowiedzialny za atak, a dalsze poszukiwania wciąż trwają.

Źródło: BBC News, twitte/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ