Róża Thun powinna naprawdę zostać wydalona z Polski ? Kolejny raz pluje na naszą Ojczyznę ?

Róża Thun, kolejny już raz – mówiąc dosadnie – wyrzyguje się na Polskę, określając ją mianem kraju faszystowskiego. – Proszę poczytać, co jest napisane o tym, jak powstawał faszyzm we Włoszech. To się zaczynało właśnie tak (…) w Polsce dzisiaj rodzi się faszyzm” – mówi!

– Rozmawiałam niedawno z takim starym Włochem, który mówił, że jak u nich pojawili się faszyści, to śmiali się z nich. Wydawało im się, że to niepoważni faceci. Przez głowę nikomu nie przeszło, że oni mogą tam zostać. Co z tego wynikło, wszyscy wiemy – kontynuowała w programie “Skandaliści” europosłanka PO.

Ta Pani, która na każdym kroku opluwa dzisiejszą Polskę odniosła się również do sporu z wiceprzewodniczącym PE Ryszardem Czarneckim, który bardzo celnie porównał Thun do szmalcowników. I tutaj pani Thun powiedziała coś, co nazwać można petruizmem:  – Wypromował to na całą Europę. Mało kto znał to słowo (szmalcownik -red.) poza Polską i te praktyki. Nie wyobrażajmy sobie, że wszyscy na świecie tak bardzo zajmują się historią Polski”. Według Thun nikt poza nami nie znał słowa szmalcownik. Naprawdę klasa pani polityk!

Thun to polityk, który nienawidzi wolnej i suwerennej Polski. No, ale cóż można się spodziewać po kimś kto …

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

10 KOMENTARZE

  1. Scierwo antypolskie skad takie szmaty europoslami , to sa szkodniki .Mysle ze jej sie za duzo pozwala , powinni jej odebrac obywatelstwo i von ty brzydka bladz z Polski

  2. W pełni się z tym zgadzam. Co za to b chciał jej zrobić to nieistotne ocenią tą bura s.ke wyborcy może startować z listy CDU, SPD bo to nie przypadek że otwiera morde. W dniach świat panstwowych może startować z listy Sorosa bo tacy jak ona są na jego garnuszku.

  3. Pytanie po co się zaprasza zakodowanych jak się nie potrafi z nimi rozmawiać? . To jest jak 2+2 , narracja jest wyuczone i wciąż wałkowana. A może poprostu pozew zbiorowy ,jakaś akcja na fb

  4. Tej Pani to już czas powiedzieć jak pani pluje Polakom w twarz to czas żeby zabrała swoje szanowne dupsko na Berlinstrase i tyle !!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ