Wrocławski Rower Miejski ze stacjami na Orlenie

rowery1.jpg

Na przełomie marca i kwietnia Wrocławski Rower Miejski będzie można wypożyczać dodatkowo na 5 stacjach Orlen. Łącznie do systemu WRM zostanie włączonych 50 nowych jednośladów.

Rowery dostępne na stacjach ORLEN będą w pełni kompatybilne z istniejącym systemem roweru publicznego, co oznacza, że pojazdy pobrane z tych lokalizacji będzie można pozostawić na dowolnych stacjach rowerowych na terenie miasta i odwrotnie. Wypożyczanie na stacjach benzynowych będzie się odbywać również na tych samych zasadach, z wykorzystaniem terminala lub aplikacji mobilnych. Dla użytkowników systemu ORLEN będzie przygotowana również specjalna strona internetowa, dzięki której, po uprzedniej rejestracji, będą mogli oni otrzymywać m.in. kupony zniżkowe na ofertę stacji oraz dodatkowe punkty VITAY.

Nowe stacje WRM zostaną zlokalizowane na stacjach ORLEN:

  • ul. Ślężna 88A
  • ul. Żmigrodzka 116
  • ul. Ks. Witolda 79
  • ul. Ślężna 129A
  • ul. Rawicka 2

– Chcemy wyznaczać nowe standardy, nie tylko związane z rynkiem paliw, ale także z podejściem do potrzeb konsumenta. A te wciąż ewoluują i wiemy, że nasi klienci coraz mocniej doceniają nie tylko ofertę produktową, ale także usługową na stacjach. Już dziś w kilku miastach na naszych stacjach można wypożyczyć samochód, teraz dostępne będą również rowery. Ta oferta wpisuje się w długofalowe myślenie o trendach w transporcie, takich jak choćby współdzielenie czy integracja systemu. Daje nam również zupełnie nowe narzędzia do efektywnej komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami” – powiedział Krzysztof Łagowski, Dyrektor Wykonawczy PKN ORLEN ds. Sprzedaży Detalicznej.

– Stacje rowerowe na stacjach benzynowych to oryginalny, ale tylko pozornie zaskakujący pomysł. Dzięki nim PKN ORLEN nie tylko rozszerza swoją ofertę dla dotychczasowych klientów, ale również otwiera się na nowe grupy konsumentów. To także sprawdzona platforma marketingowa do wspierania sprzedaży produktów i usług już dziś wykorzystywana przez liczne galerie handlowe, właścicieli biurowców, czy parki logistyczne w całej Polsce” – mówi Tomasz Wojtkiewicz, Prezes Nextbike Polska, operatora Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Lokalizacja nowych stacji rowerowych we Wrocławiu jest elementem szerszej współpracy PKN ORLEN z Nextbike Polska, która obejmie łącznie 6 miast, poza Wrocławiem, także Warszawę, Łódź, Lublin, Katowice i Białystok. System Wrocławskiego Roweru Miejskiego zostanie uruchomiony 1 marca.

 źródło: wroclaw.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ