Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów WTS Sparta Wrocław

fot. wts.pl

Karnety na domowe mecze Betard Sparty Wrocław w rundzie zasadniczej PGE Ekstraligi będzie można nabywać do 30 marca (lub wpyrzedania karnetów). Sprzedaż on-line prowadzona jest wyłącznie na stronie bilety.wts.pl, a sprzedaż stacjonarna w siedzibie klubu na Stadionie Olimpijskim (w dni robocze w godzinach 09:00-17:00 i w soboty w godzinach 10:00-14:00).

Dlaczego warto kupić karnet?

Po pierwsze – gwarancja zobaczenia na żywo wszystkich meczów Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim w sezonie zasadniczym PGE Ekstraligi. Doświadczenia z sezonu 2017 pokazały, że zainteresowanie biletami na mecze Spartan przerastało możliwości obiektu (pojemność stadionu była za mała).

Po drugie – gwarancja miejsca. Kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało przez cały sezon.

Po trzecie – gwarancja pierwokupu wejściówek na fazę play-off (w przypadku awansu do tej fazy rozgrywek). Posiadacze karnetów skorzystają z możliwości pierwszeństwa zakupu biletów na decydujące o medalach mecze sezonu oraz będą mieli prawo dalszej rezerwacji wybranych wcześniej miejsc na trybunach Nowego Olimpijskiego.

Po czwarte – korzystna oferta cenowa. za karnet, czyli możliwość uczestniczenia we wszystkich siedmiu meczach fazy zasadniczej, kibic zapłaci tyle co za sześć biletów.

Po piąte – wygoda. Posiadacze karnetów nie muszą odwiedzać punków sprzedaży, czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem. Kibice posiadający karnet nie muszą też pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży.

Ceny karnetów zaczynają się już od 60 zł. Cennik dostępny jest pod adresem:

https://bilety.wts.pl/

Bilety i karnety junior przysługują dzieciom w wieku od 7 do 15 lat; ulgowe – młodzieży uczącej się w wieku od 16 do 24 lat i osobom powyżej 65 roku życia; rodzinne dotyczą dwóch osób dorosłych oraz dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Dzieciom do 7 lat przysługuje prawo do bezpłatnego wejścia na Stadion, bez gwarancji miejsca siedzącego, na obowiązujący bilet lub karnet Rodzica lub Opiekuna. Karnety kodowane są wyłącznie na Kartę Kibica. Osoby, które nie posiadają jeszcze Karty, otrzymają ją po zakupie Karnetu. Cena Karty Kibica to 10 zł. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie bilety.wts.pl. Dodatkowe informacje kibice mogą uzyskać pod adresem: bilety@wts.pl.

źródło: wts.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ