A. Jakubowska: Jak mówią o szmalcownikach, to jest wolność słowa, a jak o żydowskich kolaborantach…

fot:youtube
W sieci nie milkną komentarze po wczorajszym wystąpieniu Premiera Morawieckiego.  Warto przytoczyć trafną opinię Pani Jakubowskiej
Z różnych źródeł, od dyplomatów izraelskich po amerykańskich, dochodzą do mnie głosy, że słowa premiera Morawieckiego o “żydowskich kolaborantach” wypowiedziane w Monachium, traktowane są jako powrót do punktu wyjścia. Można się spodziewać eskalacji konfliktu. I to poważnej- napisał Marcin Makowski.
Czyli jak oni mówią o polskich szmalcownikach, to jest to wolność słowa, a jak my o żydowskich klaborantach- to antysemityzm?- odpowiedziała Aleksandra Jakubowska.
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Dodać należy jeszcze do pani wypowiedzi dane o żydowskich zbrodniarzach poczynając od 1939 roku – przez działania obronne zginęła część Polaków , znaczna liczba łącznie około trzech milionów wcięło na wschodzie Polski przy pomocy żydów, komunistów i sowietów.Żydzi oprócz bandyckich wyczynów z czasów wojny zaczęli na terenie Polski mordować od lipca 1944 – około 100.000 tysięcy zakatowanych polskich patriotów, 300.000 tysięcy więzili, milion prześladowali.Polaków nie interesuje żydowski holokaust – sami brali w nim wiodący odział , są na ten temat filmy , dokumenty.Nas interesuje polski holokaust – ponad trzy miliony .Żydowscy zbrodniarze uciekli z Polski po 1968 roku – nigdy nie zostali osądzeni.Amerykanie i ich żydzi pop raz pierwszy po 73 latach po wojnie dowiedzieli się że żydzi byli zbrodniarzami co bardzo skrzętnie ukrywali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ