„Gentleman” z Chobielina w ohydnym ataku na Beatę Mazurek: “Co za brunatne kiepy”

fot: youtube

Jaśnie pan z Chobielina znowu w akcji. Jak przystało na „rasowego dyplomatę”, Radosław Sikorski w „pięknych słowach odpowiedział na wpis na Twitterze Beaty Mazurek.

Radosław Sikorski, używając języka niczym z rynsztoka, widocznie chciał poprawić sobie humor.

Co za brunatne kiepy. Prawdą ma być, że byli żydowscy ‘sprawcy’ Holokaustu? Naprawdę? Bo tak trudno przeprosić za przejęzyczenie i powiedzieć, że miało się na myśli kolaborantów? Bo by było za mało prowokacyjnie?

— napisał na twitterze Radosław Sikorski.

Nie spodobało mu się to, że rzecznik PiS Beata Mazurek powiedziała, że w Monachium Premier Mateusz Morawiecki powiedział prawdę, która jest trudna do przyjęcia przez stronę izraelską.

Jak widać, Sikorski, który jest marginalizowany nawet przez media związane z totalną opozycją wylewa swoje frustracje na twitterze.

wpolityce.pl/twitter

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. I teraz dziwicie się dlaczego tak postrzegano nas za granicami?.To wszystko przez takich Radków itp , ambasadora byłego w USA – to był zapewne rezydent mosadu opłacany przez polskich gojów – jego postępowanie do tego się sprowadzało , macie wątpliwości ja nie – do USA w Europie zapewne ,,sujusznik” jedyny Polska ma wizy do USA – to właśnie jest żydowski dowcip.Czas najwyższy wykonać dobry gest w odwrotnym kierunku , koszt wizy 100% wyższy niż w tamtą stronę , dokładnie sprawdzać turystów, nie wszystkich należy wpuszczać.Czas na odrobienie strat.Sądząc po wypowiedzi tego pana to czysty żyd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ