Podczas kłótni ranił śmiertelnie innego mężczyznę nożem

domena publiczna

Policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który podczas kłótni śmiertelnie ugodził nożem pokrzywdzonego. Zatrzymany był pijany, a badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2 promile. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Za przestępstwo, o które jest podejrzewany mężczyźnie grozić może nawet dożywocie. Ostatecznie jednak, o treści zarzutu jak usłyszy sprawca zdecyduje prokurator.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 48-letniego obywatela Ukrainy podejrzewanego o zabójstwo swojego znajomego.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło 3 grudnia br. około godziny 22.00 w jednym z budynków mieszkalnych na terenie Jeleniej Góry. Mężczyźni wynajmowali tam pokoje i w trakcie spożywania alkoholu doszło pomiędzy nimi do kłótni. Niestety jej efektem była śmierć 28-latka, którego ugodził śmiertelnie nożem podejrzewany o ten czyn mężczyzna.
Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
48-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Teraz za czyn, o który jest podejrzewany grozić mu może nawet dożywocie. Ostatecznie jednak, o treści zarzutu zadecyduje prokurator.

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ