List otwarty wrocławskiego przedsiębiorcy

.mf.gov.pl

Konstytucja biznesu już jest, czas na usadowienie jej rzecznika w jednym z dużych miast, z zapleczem naukowo-dydaktycznym i gospodarczym. Robert Butwicki wrocławski przedsiębiorca, który będzie kandydował w najbliższych wyborach prezydenckich do Ratusza, proponuje, by to Wrocław był miejscem pracy Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

W stolicy Dolnego Śląska miałby doskonałe miejsce, tutaj rozwijamy się biznesowo i tutaj inwestuje najwięcej zagranicznych inwestorów, zapewnia wnioskodawca. Jeśli wrocławscy posłowie i politycy podpiszą się pod Listem – jest szansa aby Jadwiga Emiliewicz Minister Przedsiębiorczości i Technologii wskazała nasze miasto jako miejsce działania Rzecznika.

20 lutego 2018 wyłałem pismo do Minister Jadwigi Emiliewicz w sprawie siedziby Rzecznika Przedsiębiorców we Wrocławiu (w załączeniu), teraz wystarczy abyśmy wspólnie lobbowali za tą inicjatywą, bo to korzystne będzie dla nas wszystkich, mówi Butwicki.

Szanowni Państwo

15 lutego 2018 roku, Senat przyjął kilkadziesiąt poprawek do ustaw składających się na tzw. “Konstytucję biznesu”. Izba wyższa parlamentu chce, by rzecznik przedsiębiorców miał siedzibę poza Warszawą.

Zwracamy się do wszystkich posłów, senatorów, byłych i obecnych prezydentów, kandydatów na prezydentów, i innych, o lobbowanie i wsparcie tej inicjatywy, aby siedziba rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców powstała we Wrocławiu.

List otwarty kieruje do Państwa:

Mirosława Stachowiak-Różecka, Piotr Babiarz, Beata Kempa, Mariusz Orion Jędrysek, Przemysław Czarnecki, Alicja Chybicka, Jacek Protasiewicz, Michał Jaros, Sławomir Piechota, Aldona Młyńczak, Krzysztof Mieszkowski, Joanna Augustynowska, Ryszard Petru, Kornel Morawiecki, Jarosław Obremski, Barbara Zdrojewska, Jarosław Duda, Aleksander Szwed, Wiesław Kilian, Dorota Czudowska, Krzysztof Mróz, Rafał Ślusarz. Rafał Dutkiewicz, Stanisław Huskowski, Bogdan Zdrojewski, Jerzy Michalak, Kazimierz Michał Ujazdowski, Waldemar Bednarz.

 

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ