Masakra na S8. Dwóch kierowców zaczęło się bić na autostradzie, po czym wjechała w nich … ciężarówka!

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr
To nie żaden kadr z filmu Monty Pythona ale rzeczywistość. Według relacji świadków, dwóch kierowców pokłóciło się na drodze ekspresowej S8 (odcinek Białystok-Zambrów). 29-latek z Krakowa i 40-latek z Zambrowa wyszli z aut i, jak relacjonuje portal Poranny.pl, zaczęli się bić. Po czym … wjechała w nich białoruska ciężarówka. Mężczyźni zginęli.

Informację o tej makabrycznej bójce publikuje portal poranny.pl.

Gdy mężczyźni – według świadków zdarzenia – wyszli z auta po stłuczce, zaczęli się bić. Chwilę później na zaparkowane pojazdy – auto osobowe i busa – najechała ciężarówka prowadzona przez Białorusina. TIR staranował także obydwu kierowców znajdujących się obok samochodów. Po rannych wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, obaj kierowcy zginęli.

Informacji podanych przez portal nie potwierdziła jeszcze prokuratura rejonowa w Zambrowie, którą zajęła się sprawdzaniem okoliczności zdarzenia. Wiadomo jednak, że na razie zarzut spowodowania kolizji usłyszał kierowca ciężarówki. Jednak zdaniem śledczych winni całego zdarzenia mogą być dwaj zabici kierowcy.

 Źródło: Poranny.pl/ telewizjuarepublika.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ