Śląsk Wrocław uhonoruje kombatantów

fot. slaskwroclaw.pl
Śląsk Wrocław uhonoruje polskich żołnierzy. Od tej pory weterani mogą wchodzić na spotkania WKS-u całkowicie za darmo.
W Śląsku Wrocław szanujemy wojskowe korzenie naszego klubu oraz poświęcenie polskich żołnierzy. Mamy świadomość ich trudnej służby na rzecz ojczyzny, często wymagającej narażania zdrowia i życia. Na wniosek radnych miejskich Wojciecha Błońskiego i Pawła Rańdy WKS rozpoczął współpracę z organizacjami zrzeszającymi weteranów. Na podstawie legitymacji będą mieli oni możliwość odbioru darmowego biletu na mecz.
– Zarząd Śląska Wrocław w pełni popiera tę szczytną ideę. Obecność  weteranów na Stadionie Wrocław będzie wyrazem wspierania przez klub pozytywnych postaw patriotycznych – zaznacza wiceprezes Śląska Wojciech Nowak.
Sektor 218 na trybunie C od najbliższego meczu z Górnikiem Zabrze (25 lutego, godz. 15:30) stanie się tym samym Sektorem Weterana.
 – W ten symboliczny sposób chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za ich wielkie zasługi dla bezpieczeństwa kraju – podkreśla doradca zarządu WKS-u Wojciech Błoński.
Wejściówkę można odebrać w kasach Stadionu Wrocław (czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15, a w dniu meczu od godz. 10 do godziny rozpoczęcia spotkania) oraz kasach w siedzibie klubu przy ulicy Oporowskiej 62 (czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15, a w dniu meczu od godz. 10 do godziny rozpoczęcia spotkania).
W razie pytań prosimy o kontakt: kasy@slaskwroclaw.pl
źródło: Śląsk Wrocław
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ