W Parlamencie Europejskim dostępne tylko gazety skrajnie liberalne i lewicowe, Newsweek i Gazeta ? Iwaszkiewicz protestuje

fot: youtube

Publikujemy list

Szanowni Państwo!
Piszę w związku z polskimi gazetami w zasobach biblioteki Parlamentu Europejskiego. Niestety, zauważyłem, że dla czytelnika są dostępne tylko gazety skrajnie liberalne i lewicowe: Newsweek i Gazeta Wyborcza. Ten wybór nie jest nawet próbą ukazania pluralizmu polskich mediów. To po prostu nieuczciwy i fałszywy obraz polskich mediów. Nie ma ani jednego prawicowego, konserwatywnego, wolnorynkowego lub religijnego tytułu!

Jestem przekonany, że w takim miejscu jak biblioteka Parlamentu Europejskiego, umożliwienie czytelnikowi zapoznania się z pełnym spektrum mediów w Polsce powinno być oczywistym standardem. W związku z tym, uprzejmie proszę o dokonanie przeglądu wyboru polskich gazet w celu zapewnienia niezbędnego pluralizmu. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt ze mną. Z wielką przyjemnością pomogę w przygotowaniu odpowiedniego wyboru dla polskiego czytelnika.

Z poważaniem

Robert Jarosław Iwaszkiewicz, poseł do PE

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ