Nożownik w Lublinie! Nie żyje 27 latek

domena publiczna
Zmarł 27-latek ugodzony nożem w Lublinie. Dwaj mężczyźni zostali zaatakowani przez napastnika w sobotę wieczorem przy ulicy Narutowicza – ,,Posługiwał się jakimś ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem” – powiedziała w rozmowie z Polsat News podkom. Anna Kamola z lubelskiej policji. 27-letni mężczyzna zmarł na miejscu, jego rok młodszy kolega trafił do szpitala. W niedzielę policja zatrzymała 34-latka, który jest podejrzany w tej sprawie.

Zgłoszenie o zajściu trafiło na policję w sobotę o godzinie 21:30 – Kiedy policjanci pojechali na miejsce, zespół pogotowia ratunkowego udzielał pomocy rannemu mężczyźnie – powiedziała podkomisarz.

Jeden z mężczyzn zmarł nam miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Karetka przewiozła do szpitala jego kolegę – Lekarze określają jego stan jako dobry. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – podkreśliła Kamola

Według wstępnych ustaleń policji, w jednym z lubelskich sklepów doszło do awantury. Wyszli na zewnątrz i wtedy jeden z mężczyzn ugodził nożem dwóch innych – Policjanci przez kilka godzin prowadzili czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora. Przesłuchiwali świadków, sprawdzali monitoring – powiedziała funkcjonariuszka.

– 34-latek zatrzymany został w mieszkaniu w Lublinie. Wszystko wskazuje na to, że to on jest sprawcą ataku na obu mężczyzn. W poniedziałek zostanie doprowadzony do prokuratora i przesłuchany – poinformowała podkom. Anna Kamola w niedzielę po południu.

Źródło: Polsat News/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ