Znęcali się nad 38-latką. Bili, zadawali rany widelcem i golili głowę

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr
Jak informuje polsatnews.pl policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali cztery kobiety i dwóch mężczyzn w związku z podejrzeniami o znęcanie się nad znajomą. Mieli przetrzymywać ją w mieszkaniu, siłą rozebrać, ogolić głowę, bić po całym ciele rękoma i paskiem, kłuć widelcem, a rany polewać octem.

Do dramatycznych wydarzeń doszło 19 lutego w Piotrkowie Trybunalskim (województwo Łódzkie) w mieszkaniu przy ul. Wiejskiej. Tego dnia odbywała się tam libacja alkoholowa, w której uczestniczyła również pokrzywdzona.

– Nie wiadomo, dlaczego pozostali uczestnicy libacji zaczęli się nad nią znęcać. Nie potrafili tego logicznie wytłumaczyć – powiedziała w polsatnews.pl asp. Ilona Sidorko z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Po kilku godzinach pobitej i udręczonej kobiecie udało się uciec z mieszkania. Jej oprawcy byli już tak pijani, że tego nie zauważyli.

38-latka nie zgłosiła się jednak na policję, bo bała się zeznawać. Została przesłuchana dopiero 22 lutego, po tym gdy dzielnicowi patrolujący okolicę spotkali kobietę, a ich uwagę zwróciły widoczne u niej ślady pobicia.

W sprawie zatrzymano cztery kobiety w wieku 30, 32, 38 i 54 lat oraz 35-letniego mężczyznę. Grozi im do 15 lat więzienia.

Źródło: polsatnews.pl/ telewizajrepublika.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ