Denis Urubko jest zablokowany

CC0 Creative Commons

Dzisiaj Rosjanie na serwisie mountain.ru pojawiła się wiadomość, że Polacy zablokowali Denisowi Urubce dostęp do WIFI. Mógł zadzwonić do domu tylko raz, zaraz po powrocie z samotnego wejścia na szczyt. Teraz, krewni nie wiedzą, co się z nim dzieje i jak wróci do Skardu – czytamy na rosyjskim portalu.

Krzysztof Wielicki kierownik narodowej wyprawy potwierdził, że nie pozwolił Denisowi Urubce na użycie wifi. Informację podał na Facebooku: 

Nie pozwoliłem po powrocie z samotnego wyjścia Denisa na użycie wifi jest prawdą, gdyż Denis w czasie wyprawy wysyłał do różnych mediów krytyczne informacje o naszej wyprawie i o jej uczestnikach i nie widziałem powodu, by korzystając z naszego serwisu kontynuował swoje subiektywne opinie. Nieprawdą natomiast jest, że uniemożliwiłem Denisowi kontakt z Rodzina i najbliższymi. Otrzymał możliwość połączeń telefonicznych (za darmo) z której skorzystał. Osobiście powiadomiłem o powrocie Denisa do bazy Jego żone Olgę. Otrzymuje pełną pomoc organizatora w zejściu do Skardu, opiekę naszego Agenta oraz wszystkie bilety lotnicze w drodze powrotnej.

źródło: sportowefakty.wp.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ