Doigrała się. Klaudia Jachira usłyszała zarzuty…

Klaudia Jachira, w przeszłości związana z Nowoczesną internautka, która zasłynęła z filmików na których w dość prymitywny sposób żartuje z polityków PiS-u usłyszała zarzuty związane z jej działalnością.

Jachira oskarżona jest o naruszenie art. 116 prawa autorskiego, który mówi – „Kto bez uprawnienia rozpowszechnia cudzy utwór (…), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2″. Jachira na jednym ze swoich filmików użyła loga TVP.

Klaudia Jachira w przeszłości startowała w wyborach parlamentarnych z list Nowoczesnej. Jak poinformowała internautka – odmówiła składania zeznań i nie przyznała się do winy.

– Na pierwszym przesłuchaniu byłam sama. Dlatego przygotowujac sie do ponownej wizyty na policji poprosiłam Was o wsparcie. Wasza Pomoc przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Byliście ze mną wszędzie. Tutaj na fb wspieraliscie mnie komentarzami, wiadomościami prywatnymi, poradami. Dzięki Wam, znalazłam znakomitą adwokatke Anne Kubice,( Aniu dziękuję!). Dziś przyszliście też pod komisariat, tak bym nie przechodziła przez to sama. Serce rośnie! Dzięki Wam ten dzień nie nie należał do opresyjnej władzy, ale był świętem odradzającej się w Polsce wolności i prawdziwej opozycji. Przykro mi tylko, że moi sympatycy zostali znowu spisani;-(PS Samo przesłuchanie, z Waszym wsparciem, to był pikuś. Weszłyśmy, odmówiłam zeznań, trwało to 10 min.PS2 Jest tez news! Prokurator, który zajmuje sie moją to prawa ręka posła Piotrowicza! Nieźle, co? – napisała na Facebooku sama zainteresowana.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ