Szokujące informacje na temat wybuchu kamienicy w Poznaniu… zamordowana kobieta była jego żoną….

Do zawalenia się kamienicy w Poznaniu doszło prawdopodobnie po tym, jak mężczyzna, który zamordował jedną z jej mieszkanek, próbował popełnić samobójstwo i odkręcił kurki z gazem – to nieoficjalne informacje, jakie przekazała Polska Agencja Prasowa.

Ostatnie dwa dni to ciągłe śledzenie sytuacji w Poznaniu ws. wybuchu kamienicy. Dziś wyszły na jaw niepokojące fakty. Wyciekły informacje, z których wynika, że w gruzach odnaleziono ciało kobiety, której wcześniej ktoś odciął głowę.

Według informatora PAP sprawca przebywa w jednym ze szpitali, ma w 90-proc. poparzone ciało.

Śledztwo w sprawie katastrofy budowlanej wszczęła w poniedziałek prokuratura. Do zawalenia się kamienicy przy ul. 28 Czerwca w Poznaniu, prawdopodobnie wskutek wybuchu gazu, doszło w niedzielę rano. 21 osób zostało rannych w tym trzy ciężko.

“Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zamordowana kobieta była jego żoną. Właśnie miała wyjechać do Wielkiej Brytanii. Jej ciało – jak wyniki z wstępnych ustaleń biegłych – zostało brutalnie okaleczone” – powiedział informator PAP. Następnie – według śledczych – próbował popełnić samobójstwo i odkręcił gaz.

 Źródło: PAP, interia.pl/ telwizjarepublika.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ