WiS na wspólnych listach z PiS

kornel_morawiecki_youtube.jpg
Kandydaci Wolnych i Solidarnych do sejmików wojewódzkich znajdą się na listach Prawa i Sprawiedliwości – Wolni i Solidarni wystawią jednego swojego kandydata na każdej z list Prawa i Sprawiedliwości do sejmików województw w tegorocznych wyborach samorządowych – powiedział szef WiS Kornel Morawiecki.

Kornel Morawiecki podczas konferencji prasowej we Wrocławiu powiedział, że zawarł w sprawie wyborów samorządowych zawarł ustne porozumienie z Jarosławem Kaczyńskim.

– Chodzi o to, by Wolni i Solidarni umieszczali w każdym okręgu wyborczym do sejmików wojewódzkich po jednym kandydacie na listach PiS – powiedział szef WiS.

Dodał, że na innych szczeblach WiS będą konkurować, bądź współpracować z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości – Tu decyzje będą podejmowały lokalne struktury partii – zapowiedział Morawiecki.

Szef partii Wolni i Solidarni poinformował, że w wyborach na prezydenta Wrocławia jego ugrupowanie poprze Roberta Butwickiego – działacza społecznego, przedsiębiorcę oraz działacza opozycji antykomunistycznej z czasów PRL.

Podkreślił, że WiS szuka kandydatów na prezydenta w Szczecinie, Kielcach i być może w Warszawie.

Źródło: niezależna.pl, telwizjarepublika.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ