Kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego

rowery1.jpg

W środę została uruchomiona 77. stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Powstała ona dzięki współpracy operatora systemu, Nextbike Polska S.A., z Parkiem Handlowym Auchan Bielany.

Nowa stacja została uruchomiona po południowej stronie Parku Handlowego Auchan Bielany w pobliżu zachodniego wejścia (od strony ulicy Czekoladowej). To już piąta stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, która powstała dzięki współpracy z prywatnym biznesem.

– Minęło zaledwie kilka dni od startu sezonu Wrocławskiego Roweru Miejskiego, a my już mamy dla użytkowników dobre wiadomości – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

Stacje sponsorskie to doskonałe narzędzie marketingowe wzmacniające sprzedaż produktów i usług zarówno dla właścicieli obiektów handlowych, jak i biurowców, czy zakładów pracy. Zyskują też na tym klienci i wszyscy użytkownicy Wrocławskiego Roweru Miejskiego.”

Z nowej stacji można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich stacji rowerowych. Dzięki Parkowi Handlowemu Auchan Bielany Wrocławski Rower Miejski powiększa się nie tylko o samą stację, ale również o 10 nowych rowerów.

– Stacja rowerowa to kolejne udogodnienie, które wprowadzamy do Parku Handlowego Auchan Bielany z myślą o wygodzie naszych klientów. To z jednej strony praktyczne rozwiązanie dla robiących zakupy, którzy preferują przemieszczanie się na dwóch kółkach, a z drugiej element, dzięki któremu możemy szerzyć postawy proekologiczne i umożliwiać ich realizowanie w praktyce – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Od dziś 77 stacji

Od dziś Wrocławski Rower Miejski liczy już 77 stacji rowerowych i 770 rowerów. To jednak nie koniec. Wkrótce zostanie uruchomionych 5 nowych stacji rowerowych, które powstały we współpracy z PKN ORLEN, do systemu zostanie zaś włączonych kolejnych 50 rowerów.

źródło: wroclaw.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ