Komornik wkroczył do Instytutu Lecha Wałęsy. Tymczasem… były prezydent już przeniósł swoją działalność do nowej fundacji! Nie spłaci długów?

Wszystkie zobowiązania finansowe Instytutu Lecha Wałęsy mają wynosić 1,7 mln zł. Wszedł do niego komornik, aby ściągnąć 400 tys. zł zaległego czynszu za willę Narutowicza w Warszawie. Jak informuje portal trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”, wierzyciele mogą nigdy nie odzyskać swoich pieniędzy.

Co jednak najbardziej szokujące, Lech Wałęsa przeniósł działalność swojego instytutu do nowej fundacji, która nie jest zadłużona. Czy to oznacza, że już nie zamierza spłacić długów?

 

wpolityce.pl/trojmiasto.wyborcza.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. A to ci psotnik mały. Nie można cwaniakowi w stylu radzieckiej inteligencji , dać się oszwabić. Kasa u tego obywatela to rośnie w Puszczy Białowieskiej? Fiskus musi się skoncentrować nad tym, jak potraktować takiego ekskluzywnego członka wspólnoty polskiej . Państwo nie może ustawicznie przymykać oczu na bezeceństwa i grabież. Ten człowiek wystawia naszą wrażliwą inteligencję na ustawiczne męki. Wałęsa powinien uczęszczać na Uniwersytet Trzeciego Wieku- p.n.e.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ