Petru nie może się rozwieść z żoną. Wszystko przez majątek, który przepisał na małżonkę


Informacje o tym, że były przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru od ponad roku nie może się rozwieść z żoną, podał “Super Express”. Polityk przed wyborami miał dokonać rozdzielności majątku.

Z informacji przekazanych dzisiaj przez dzisiejszy “Super Express” wynika, że choć pozew rozwodowy został złożony kilka miesięcy temu, wciąż nie wyznaczono terminu pierwszej rozprawy. “O ile początkowo nie mogli porozumieć się w kwestii polubownego zakończenia małżeństwa, o tyle teraz problemem jest podział majątku” – informuje tabloid, który przypomina, że na dwa tygodnie przed złożeniem oświadczenia majątkowego (październik 2015) Petru dokonał rozdzielności majątkowej. “Tym samym lider Nowoczesnej nie musiał opisywać całego majątku, który był w posiadaniu małżeństwa. Sobie zostawił 3,6 mln zł. Nie wiadomo, ile ze wspólnych milionów przypadło żonie” – wskazuje “SE”.

Przypominamy: Ryszard i Małgorzata Petru są małżeństwem od 1997 r. Do rozwodu byłego przewodniczącego Nowoczesnej przyczyniła się jego aktualna partnerka Joanna Schmidt, również posłanka Nowoczesnej. O parze zrobiło się głośno, kiedy jeden z użytkowników Twittera udostępnił zdjęcie na którym było widać Petru i Schmidt lecących razem na portugalską Maderę.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ