15-latek zabił swojego ojczyma. Ugodził go nożem

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

W trakcie awantury domowej w Nowych Skalmierzycach doszło do tragedii. 150-latek podczas kłótni miał ugodzić nożem swojego 37-letniego ojczyma. Mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem, w kamienicy przy ul. Kaliskiej w Nowych Skalmierzycach (woj. wielkopolskie)

– Otrzymaliśmy zgłoszenie z prośbą o interwencję dotyczącą uszkodzenia ciała mężczyzny. Niestety, w wyniku obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia – oświadczyła  sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

Policja nie podaje informacji, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Według portalu Skamielrzyce.info, mężczyzna miał zostać zabity przez swojego 15-letniego pasierba.

Według relacji sąsiadów w tej rodzinie często dochodziło do awantur. Jak twierdzą sąsiedzi, młody chłopak mógł ugodzić nożem ojczyma w obronie matki lub w obronie własnej. W domu przebywała również około 10-letnia siostra 15-latka – podały faktykaliskie.pl

Na miejscu pracuje policja oraz prokurator.

Źródło: Info Skalmierzyce, polsatnews.pl, Polsat News, faktykaliskie.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ