7.9 C
Wrocław
Skandal podczas rozdania Orłów 2018! Stuhr znowu “w formie”?

Skandal podczas rozdania Orłów 2018! Stuhr znowu “w formie”?

fot. youtube.com

W Teatrze Polskim w Warszawie odbywa się właśnie ceremonia rozdania 20. Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. Prowadzącym galę tradycyjnie jest Maciej Stuhr, który zdążył już “zasłynąć” w przeszłości niesmacznymi żartami z katastrofy smoleńskiej. Tym razem aktor w bezczelny sposób zakpił z… konfliktu wokół ustawy o Polskim Instytucie Narodowym.

Maciej Stuhr od lat prowadzi doroczną galę rozdania Orłów. Kilka lat temu zdążył “zasłynąć” niesmacznymi żartami z katastrofy smoleńskiej. W tym roku również nie omieszkał nawiązać do obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Tuż przed ogłoszeniem nominacji i laureata w kategorii “Dźwięk” rozpoczął swój monolog od słów, że “z dźwiękiem jest podobnie jak z Niemcami – bywają dobrzy Niemcy, i tacy nie bardzo”. Samo to wywołało lekką salwę śmiechu na widowni.

Podobnie jak Żydzi, Portorykańczycy i Polacy… chociaż ustalenia w tej sprawie jeszcze trwają

– “zażartował” Stuhr. To jednak, co powiedział chwilę później, wywołało wśród audytorium nie tylko rozbawienie (niestety!), ale i konsternację:

Podobno nawet Denis Urubko podjął próbę zdobycia K2 samotnie, ponieważ nie mógł dłużej wytrzymać w POLSKIM OBOZIE– wypalił aktor.

Aż trudno to skomentować. Szkoda słów!

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ