Sprawa zabójstwa małej Madzi. Szokujące, nieznane fakty z życia matki

fot: youtube

W 2012 r. Katarzyna W. z zimną krwią zabiła swoją 6-miesięczną córkę, Madzię. Kobieta dłuższy czas planowała zabójstwo. Polsat ujawni nieznane fakty z życia matki Madzi.

Sprawa zabójstwa małej Madzi wywołała szok w całej Polsce. Światło dzienne ta makabra ujrzała w 2012 roku, 24 marca. Wówczas w mediach pojawiła się informacja o zaginięciu 6-miesięcznej dziewczynki. Katarzyna W. w czasie zeznań poinformowała policjantów, że gdy wieczorem wracała do domu ktoś uderzył ją w tył głowy i straciła przytomność. Podobno kiedy się ocknęła, dziecka już nie było. Funkcjonariusze ruszyli na poszukiwanie niemowlaka. Okazało się, że dziewczynka wcale nie została porwana ale zabita przez własną matkę.

Dziś w Polsat będzie premiera filmu o matce-zabójczyni. Czy rzeczywiście potrzeba filmu o Katarzynie W.? Z dokumentu mamy dowiedzieć się, jakim np. dzieckiem była matka-zabójczyni. – Przeczytałam w aktach sprawy zadziwiającą rzecz. Katarzyna, kiedy jeszcze była dzieckiem, bawiła się z koleżanką lalkami. Podczas tej zabawy zaproponowała, aby bawić się w pogrzeb – powiedziała dziennikarka Aleksandra Ratajczak.

Kiedy Katarzyna W. poszła do liceum, chciała zostać patologiem. Dlatego też wybrała profil klasy biologiczno-chemiczny.

Ile w Polsce jest takich ludzi, których psychika jest tak uszkodzona, że decydują się na takie zachowania? Miejmy nadzieję, że mało!

Źródło: Polsat/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ