Zatrzymani za uprawę krzewów konopi indyjskich oraz posiadanie marihuany


Lubińscy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o prowadzenie uprawy konopi indyjskich oraz handel narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 66 krzewów, w różnej fazie wzrostu oraz marihuanę. Podejrzani trafili prosto do policyjnego aresztu i teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Do zatrzymania mężczyzn doszło na terenie Lubina. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że mężczyźni mogą prowadzić uprawę konopi indyjskich. Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie po potwierdzeniu tej informacji przystąpili do działania i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych to przestępstwo. Okazało się, że są to mieszkańcy Lubina, w wieku 26 i 28 lat.

W wyniku podjętych działań zlikwidowano uprawę prowadzoną przez mężczyzn. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 66 krzewów będących w różnej fazie wzrostu oraz marihuanę, z której można byłoby przygotować ponad 500 porcji handlowych tego narkotyku.

Podejrzani trafili prosto do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy w tym to, na jaką skalę zatrzymani zajmowali się rozprowadzaniem środków odurzających.

Czyny, których się dopuścili zagrożone są karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Lubinie

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ