4.1 C
Wrocław
NIEZALEZNA.PL UJAWNIA! Mamy “przekaz dla struktur” rozsyłany posłom Platformy. Żenujący poziom (FOTO)

NIEZALEZNA.PL UJAWNIA! Mamy “przekaz dla struktur” rozsyłany posłom Platformy. Żenujący poziom (FOTO)

fot. niezalezna.pl

Poseł PO Stanisław Gawłowski – ten, któremu prokuratura chce postawić zarzuty korupcyjne – zwołał konferencję w Koszalinie. Zanim się zaczęła, nasz reporter zauważył tajemniczą kartkę. Zdążyliśmy zrobić zdjęcie, zanim zasłonił ją działacz Platformy Obywatelskiej. A tam… „przekaz dla struktur”. Z wyjątkowo populistycznymi hasłami.

Po kraju jeżdżą mobilne bilbordy z wizerunkami ministrów. Populistyczna akcja Platformy nazwana „konwojem wstydu” dociera do kolejnych miast. W Koszalinie wystąpił z tej okazji poseł Gawłowski.

Nasz reporter zauważył pewną kartkę zatytułowaną „Przekaz dla struktur”. Udało nam się zrobić jej zdjęcie. Takie wytyczne dostali politycy Platformy Obywatelskiej w całym kraju.

Jak czytamy w „przekazie dla struktur”:

„Są chciwi, nie wiedzą co to skrupuły”, „Ukrywali swoje prawdziwe oblicze, żeby wyborcy dali im dostęp do publicznej kasy”, „Dla PiS Polska to nie obowiązek, to po prostu łatwe pieniądze”.

Niektóre sformułowania są wyjątkowo aroganckie:

“Użyli podstępu i fałszu, żeby zdobyć władzę nad Polakami”, “Jeśli teraz nie damy im po łapach, to kolejne zastępy chciwych polityków z PiS sięgną po pieniądze Polaków”.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ