Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki


Stanisław Michalkiewicz – popularny publicysta, pisarz oraz były prezes Unii Polityki Realnej trafił do szpitala. Przedstawiciele czasopisma ,,Magna Polonia” z którymi Michalkiewicz współpracuje poinformowali, że jest stan jest ciężki – ,,Bardzo prosimy modlitwę” – napisano na oficjalnym profilu.

Internauci pytają z jakiego powodu Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala –  Nie mamy na tę chwilę upoważnienia do informowania o szczegółach. Stan chorobowy – odpowiadają przedstawiciele ,,Magna Polonia”.

8 kwietnia Stanisław Michalkiewicz miał wziąć udział w spotkaniu otwartym organizowanym w lubelskim hotelu „Grand”. Kilka dnji temu pojawiły się jednak informacje, że zły stan zdrowia publicysty nie pozwala na zorganizowanie wydarzenia – Z powodów zdrowotnych spotkanie z red. Michalkiewiczem zostaje odwołane. Za utrudnienia przepraszamy. Nowy termin zostanie wkrótce przedstawiony – napisali organizatorzy na Facebooku.

Nie odbędzie się także spotkanie, do którego miało dojść w Świdniku –  Niestety ze względów zdrowotnych Pan Stanisław zmuszony był odwołać najbliższe spotkania w Świdniku i Lublinie. W najbliższym czasie przedstawię nowy termin spotkania – poinformował Bartłomiej Pejo, tamtejszy radny oraz działacz partii Wolność.

Z informacji, do których udało się dotrzeć portalowi wmeritum.pl wynika, iż Stanisław Michalkiewicz zachorował na zapalenie oskrzeli. Do tego dochodzą również problemy z sercem.

Źródło: magnapolonia.pl wmeritum.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Pan Stanisław to skarb narodowy.
    Jedyny niesprzedajny i niezależny publicysta.
    Ogromna erudycja i kultura osobista .
    Właśnie tacy ludzie powinni rządzić państwami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ