Polak brutalnie zamordowany w Irlandii Północnej!

domena publiczna

Zwłoki Piotra K. odnaleziono we wtorek. Policjanci stwierdzili liczne obrażenia głowy i ciała. Mieszkańcy Maghera są w szoku po brutalnym morderstwie. W piątek w ręce policji wpadł 19-latek podejrzany o zbrodnie.

Zatrzymany młody człowiek spędził cała noc za kratami. Funkcjonariusze przesłuchiwali go w związku ze śmiercią Piotra K., którego zwłoki odnaleziono we wtorek. Policja nie ujawnia szczegółów zeznań chłopaka.

Prowadzący śledztwo próbują odtworzyć ostatnie chwile życia Piotra K. Śledczy zaapelowali do mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji – podaje “The Belfast Telegraph”. – Najbardziej interesuje nas okres od Wielkiego Piątku do wtorku, kiedy znaleźliśmy jego zwłoki – powiedział inspektor Geoff Boyce.

Ciało mężczyzny znaleziono w opuszczonym domu. Morderstwo musiało być brutalne, bo policjanci stwierdzili ciężkie obrażenia głowy i całego ciała.

Ofiara była bezdomna i od kilku lat mieszkała w Ulsterze. Miejscowy proboszcz wspomina, że Polak w ciągu lat, które spędził w Irlandii Północnej czasami zachodził do kościoła. Według duchownego robił to, by ukryć się latem przed upałami w chłodnych murach świątyni.

Źródło: o2.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ