Petru zabrał wszystkie meble z siedziby partii. Członkowie Nowoczesnej musieli siedzieć na kartonach


Członek Nowoczesnej w rozmowie z,,Wprost” powiedział, że po tym jak Ryszard Petru przegrał batalię o fotel lidera Nowoczesnej, pozabierał wszystkie meble z siedziby parti – ,,Petru zabrał z siedziby partii kanapy, krzesła, stół konferencyjny, biurko. Wynosić rzeczy pomagał mu któryś z pracowników. Doszło do tego, że pracujące tam osoby musiały siedzieć na kartonach do czasu zakupu nowych mebli” – przyznał rozmówca tygodnika.

Ryszard Petru po tym, jak nie został wybrany na lidera Nowoczesnej pozabierał z siedziby partii wszystkie meble.

– Petru zabrał z siedziby partii kanapy, krzesła, stół konferencyjny, biurko. Wynosić rzeczy pomagał mu któryś z pracowników. Doszło do tego, że pracujące tam osoby musiały siedzieć na kartonach do czasu zakupu nowych mebli – powiedział rozmówca tygodnia ,,Wprost”.

Członek Nowoczesnej podkreślił jednak, że Ryszard Petru mógł tak postąpić, ponieważ  w tym samym pomieszczeniu, w którym mieściło się biuro krajowe partii, miał swoje biuro poselskie, a wszystkie meble należały do niego.

– Nowoczesna od dłuższego czasu boryka się z poważnymi problemami lokalowymi. Jeszcze podczas wyborów parlamentarnych partia wynajmowała luksusowy hotel przy ul. Mokotowskiej w Warszawie, płacąc aż 40 tys. złotych miesięcznie. Problemy zaczęły się, gdy partia straciła subwencje z budżetu – przypomniało ,,Wprost”

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ