Ciało kobiety przy torach kolejowych


Zwłoki 32-letniej kobiety znaleziono w odległości około 10 metrów od torów kolejowych pod Parczewem (woj. lubelskie). Śledczy zakładają, ze kobieta wypadła lub została wyrzucona z pociągu, którym podróżowała. – Charakter obrażeń wskazuje na to, że pokrzywdzona w jakiś sposób się z niego wydostała – powiedział rzecznik policji w Parczewie.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek. Kobieta jechała pociągiem relacji Warszawa-Chełm. Ciało 32-latki z okolic Biłgoraja znaleźli kolejarze w miejscowości Królewski Dwór. Zwłoki leżały przy torach, ok. 4 km od stacji w Parczewie na trasie kolejowej Łuków-Lublin. Na miejsce wezwano policyjnych techników oraz prokuratora.

– Charakter obrażeń wskazuje na to, że kobieta w jakiś sposób wydostała się z pociągu – powiedział polsatnews.pl mł. asp. Artur Łopacki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Wiadomo, że kobieta podróżowała sama. Śledczy poszukują świadków i ustalają, czy 32-latka poznała kogoś w pociągu. Funkcjonariusze sprawdzą m.in. nagrania z kamer monitoringu z kolejnych stacji.

Przeprowadzono już sekcję zwłok. Wstępne wyniki potwierdzają, że kobieta zmarła w wyniku obrażeń wielonarządowych. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Parczewie.

Źródło: polsatnews.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ