Andruszkiewicz: Mam nadzieję, że sięgniemy po patrona złodziejskich rządów PO – Donalda Tuska

fot: youtube.com

Adam Andruszkiewicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl powiedział: – ,,Mam nadzieję, że to początek programu “Cala plus”. Mam również nadzieję, że dzisiaj zagłosujemy za aresztem dla Stanisława Gawłowskiego z PO, a jak widać być może więzienie będzie groziło przewodniczącemu klubu parlamentarnego PO, Sławomirowi Neumannowi”.

– Mam nadzieję, że to początek programu “Cala plus”. Mam również nadzieję, że dzisiaj zagłosujemy za aresztem dla Stanisława Gawłowskiego z PO, a jak widać być może więzienie będzie groziło przewodniczącemu klubu parlamentarnego PO, Sławomirowi Neumannowi – powiedział Adam Andruszkiewicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl

Poseł koła ,,Wolni i Solidarni” odniósł się do słów Neumanna, który stwierdził: ,,to wszystko jest dęte i polityczne” – Pan Neumann opowiada bzdury. (…) To bardzo dobre działania prokuratury i nie ukrywam, że mam nadzieję, że pójdziemy dalej i sięgniemy po samego patrona złodziejskich rządów PO, Donalda Tuska.

-Musimy tutaj dojść i zarzuty muszą zostać postawione, a wówczas nie będziemy rozmawiać o powrocie Tuska do polskiej polityki, ale będziemy rozmawiali, kiedy trafi przed polski wymiar sprawiedliwości – podkreślił.

Źródło: niezalezna,ok

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ