Płomień Pański z myślą o samotnych i poszukujących


Wspólnota Przymierza i 16 Pluton Męskiego Różańca zaprasza na kolejne comiesięczne spotkanie osób stanu wolnego i poszukujące swojego powołania w życiu. Panie i Panów od 18 lat do nieograniczonego wieku.

Dziękujemy Ani- Liderce Płomienia Pańskiego za podzielenie się z nami swoim świadectwem na ostatnim spotkaniu oraz życzymy obfitych Łask Bożych w przygotowaniu do nowej drogi życia oraz wspaniałego małżeństwa.
Gratulacje!!!

Tym razem podaję trzy daty spotkań. Jedno w kwietniu 21.04.2018 i dwie w maju 1 oraz 3 maja 2018 (szczegóły dot. maja, będą w osobnym wydarzeniu:  wroclaw.odnowa.org oraz https://www.facebook.com/events/1846967815603742/).

21.04.2018 sobota – tematem spotkania bądą “Dary Ducha Świętego”. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18:00 w kościele p.w.Św. Rodziny, we Wrocławiu, przy ul. Monte Cassino 68, (przed mszą proszę wzbudźcie w sercach prośbę do Boga za Was i wszystkie osoby ze spotkań).

Zaraz po mszy zbieramy się przed kościołem i zmierzamy do ceglanego budynku obok kościoła (księgarnia:”pociąg do bajeczki”), w którym odbędzie się spotkanie w sali nr 15 na parterze.

Bardzo miło będzie nam Wszystkim jeśli każdy przyniesie jakąś przekąskę, sok, napój, owoce, chipsy, ciastka ze sobą 🙂

Zapraszamy serdecznie,
Niech nam Bóg Wszechmogący błogosławi i strzeże od wszelkiego zła.
Czekamy na Was
Basia i Mariusz
Płomień Pański i 16 Pluton Męskiego Różańca

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ