Szydło: Wygraliśmy wybory prezydenckie i parlamentarne, bo byliśmy biało-czerwoną drużyną


Wygraliśmy wybory prezydenckie i parlamentarne, bo byliśmy jedną, wielką biało-czerwoną drużyną – zdeterminowaną i ciężką pracującą – mówiła w sobotę wicepremier Beata Szydło podczas konwencji PiS. Jak zaznaczyła, program PiS powstał we współpracy z Polakami.

“Jeździliśmy od wsi do wsi, od miasta do miasta, od powiatu do powiatu. A wy wszędzie tam byliście i czekaliście na nas. Przychodziliście, mówiliście o swoich problemach, mówiliście o swoich troskach, mówiliście o swoich obawach. A my słuchaliśmy was, rozmawialiśmy i w ten sposób powstał program PiS, który w tej chwili realizuje polski rząd. To jest wasz program, nasz wspólny program – program Polaków, dla Polaków” – oświadczyła wicepremier.

– Wprowadzamy bon, który będzie przeznaczony na zajęcia kulturalne i sportowe dla młodych ludzi od 16. do 25. roku życia, którzy nie pracują, lecz się uczą – mówiła Szydło.

– Wprowadzamy premię za szybkie urodzenie drugiego dziecka, dużo udogodnień dla młodych mam-studentek, wprowadzamy też program darmowych leków dla kobiet w ciąży – dodała.

– Będziemy wspierać kluby seniora, mamy też program dla ośrodków kultury i świetlic w małych miejscowościach – oświadczyła wicepremier.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ