Bronisław Komorowski w oparach absurdu: PIS zepsuł Polsce opinię na całym świecie


Odkąd rządy przejęło Prawo i Sprawiedliwość, wszystko jest źle, mówił wczoraj Bronisław Komorowski na spotkaniu z mieszkańcami Oleśnicy. Teraz były prezydent ruszył w Polskę i uświadamia społeczeństwo, które nie wie jak głosować.

Spotykam się z ludźmi, żeby im mówić, że trzeba nie tylko wiary w zwycięstwo, ale takiej realnej mobilizacji, która kosztowała nas nie tylko przegrane wybory ale również, może kosztować i w przyszłości, bo wygrywa sie procentami. Nawet, gdy PIS straci liczącą się część głosów wyborczych w stosunku do roku 2015, może w wyborach uzyskać bardzo dobry wynik… jeśli strona obywatelska nie zmobilizuje się i nie pójdzie w większej swojej masie do wyborów.

Według Bronisława Komorowskiego, PIS zepsuł Polsce opinię na całym świecie. Nastąpiło zachwianie państwa prawnego i można się temu dziwić, dlaczego ludzie tak bardzo nie zareagowali? mówił były prezydent.

A PIS zrobił zamach na TK, złamał Konstytucję, sięgnął po wymiar sprawiedliwości. Można by tych grzechów pisowskich mnożyć, i można się na końcu zdziwić! No jak to, tyle złego się wydarzyło a mimo wszystko są wysokie notowania PIS-u?!

Ponad godzinne spotkanie z Oleśniczanami Bronisław Komorowski poświęcił PIS-owi i zagrzewaniu mieszkańców do obywatelskiego nieposłuszeństwa.

Bo ta ekipa zrobiła wiele aby nie wierzyć jej w żadnej sprawie.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ