DRAMAT! 3-latka postrzeliła ciężarną mamę… bronią taty


Trzyletnia dziewczynka postrzeliła swoją ciężarną matkę na parkingu po tym, jak znalazła naładowany pistolet ojca w samochodzie.

21-letnia Shaneque Thomas siedziała w samochodzie przed sklepem z używaną odzieżą w stanie Indiana (USA), kiedy jej córka wystrzeliła z pistoletu, trafiając matkę między ramieniem a klatką piersiową. Ciężarna w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala.

– Zobaczyłam kobietę, która ledwo trzymała się na nogach, wyglądało to tak, jakby ktoś wylał na nią wiadro krwi. Obok niej po prostu stało dwoje dzieci – powiedziała Paloma Preito, świadek zdarzenia. Pracownicy sklepu z używaną odzieżą, w którym robił zakupy chłopak pokrzywdzonej, usłyszeli krzyki i wybiegli na pomoc.
– Chłopak dziewczyny wybiegł na zewnątrz, kiedy ktoś mu powiedział, że ta dziewczyna krwawi. Zaczął do niej krzyczeć, pytając, czy chciała się zabić i czy sama to sobie zrobiła – relacjonuje kolejny świadek, pracownica sklepu.

Shaneque została przewieziona do lokalnego szpitala, a następnie przeniesiona do Loyola University Medical Center, gdzie pozostaje w stanie krytycznym, ale stabilnym.

W sprawie toczy się śledztwo.

Źródło: tvp.info/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ