Brutalny mord Polki przez muzułmanina! “To dla niego przeszła na Islam”


32-letnia Polka Patrycja F. została zamordowana na oczach czwórki swoich dzieci, prawdopodobnie przez jej arabskiego partnera. Do zbrodni doszło w berlińskiej dzielnicy Wedding. Policja zatrzymała domniemanego sprawcę Ahmeda T.” – podaje korespondent TVP Info Cezary Gmyz.

Zbrodnia miała miejsce w domu przy ul. Fahmarner Strasse. Zawiadomienie o zajściu policjanci otrzymali w czwartek ok. godz. 20:30. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze zastali 32-letnią Polkę, broczącą we krwi, niedającą oznak zycia. Reanimacja nic nie wniosła; lekarze stwierdzili zgon kobiety.

Domniemany sprawca podjął się ucieczki, lecz niespodziewanie wrócił na miejsce przestępstwa. Tam trafił w ręce policji. Śledztwem w tej sprawie zajmuje się wydział zabójstw Policji Krajowej w Berlinie.

Według nieoficjalnych doniesień, przyczyną zabójstwa była, granicząca z szaleństwem, zazdrość. Polka, pochodząca z Nysy, od 15 lat trwała w związku z Ahmedem T. To dla niego przeszła na islam. Teraz chciała rozstać się z agresywnym partnerem. Opiekę nad dziećmi w wieku od dwóch do 11 lat przejął Jugendamt, który umieścił je w schronisku.

39-letni Ahmed T. był wielokrotnie karany, przez to też dobrze znany policji. Funkcjonariusze często interweniowali ws. agresji domowej. Ostatnią interwencję, właśnie ze względu na przemoc domową, policjanci podjęli zaledwie cztery godziny przed morderstwem. Mężczyzna pochodzi z Palestyny.

Wedding, dzielnica w Berlinie, uchodziła niegdyś za najbardziej polską część stolicy Niemiec. Od kilka lat panuje tendencja osiedlania się tam muzułmanów, zaś Polacy kierują się na spokojniejszą prowincję. Stosunkowo niedaleko miejsca zabójstwa znajdował się meczet islamistycznego stowarzyszenia Fusssilet 66. Uczęszczał do niego sprawca zamachu na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie Anis Amri.

Źródło: tvp.info, twitter.com/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Czas najwyższy wydać zakaz Polkom ożenków z muzułmanami – nie podoba się wam ta wersja , mnie też ożenki się nie podobają i późniejsze wyrywania do Polski z rąk ,,miłosiernego ” muzułmanina na koszt obywateli .

  2. Już tak bardzo jest nagłośnione ze mężczyźni mulzumanie są brutalni i bezwzględni a jednak Polki wiążą sie z nimi na co liczą ?? W ich kulturze kobieta jest nikim zerem Żal bardzo tej kobiety i jej dzieci może inne sie opamiętają czego z całego serca im zycze aby otworzyły oczy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ