Są jednak normalni artyści w Polsce! Mocne słowa Rosiewicza: W Smoleńsku był zamach! A Tusk to …

smolensk.jpg

W Polsat News znany wszystkim Polakom artysta Andrzej Rosiewicz mocno podkreślił, że popiera PiS, a “poprzednie rządy uważam za zdradzieckie”. Powiedział również o … “zamachu w Smoleńsku”.

Jestem propolski, kocham Polskę, Warszawę. I nagle od mojego premiera, Donalda Tuska, dowiaduję się, że polskość mu ciąży. A to znaczy, że ciąży mu Chopin, Mickiewicz, “Mazurek Dąbrowskiego”. Polak by tak nie powiedział. Nie ma mentalności Polaka. I Polacy jeszcze na niego głosują” – powiedział artysta.

Dziennikarce znanej z tego, że … (no właśnie nie wiadomo do końca z czego bardziej znana)  stacji Polsat News i programu “Skandaliści” nie podobała się wypowiedź Rosiewicza, i starała się za wszelką cenę zdenerwować artystę.

Rosiewicz nie wytrzymał i z podniesionym głosem zapytał o Tuska: “A dlaczego Pani go broni?”.

I mocno dodał: “Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie”.

“Media słabo przypominają historyczne momenty, jak np. moje przeboje. Żałuję tego, że młode pokolenie tego nie zna. To Wasza wina, Polsatów i innych.” – mówił Rosiewicz.

A o Antonim Macierewiczu powiedział: “Macierewicz robi bardzo dobrą robotę, jego działania są pozytywne. Napadają na niego, bo on dochodzi do prawdy. Do prawdy zamachu. U mnie to jest przemyślane. Jeśli samochód spada i leci tak nisko, to nie ma prawa się rozpaść na kawałki. Samolot wojskowy ścina pół lasu. Brzoza mu niestraszna. Samoloty wojskowe mają wszystko wzmocnione. Ogon odpada w powietrzu i zmasakrowane zwłoki mogą być tylko przy wybuchu. A wybuch to zamach. Swoje wiem i mówię”.

Źródło: Polsat News/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

8 KOMENTARZE

  1. Ruda,chyba nie wiesz co piszesz. Ten artysta, to wielki artysta i o wielkiej sławie oraz wielki Polak. Nie to, co Ci, którzy zwą się artystami, a nimi nie są, to lizodupy tych polsatow i tv-nów , które nie są polskie. To człowiek , który doskonale wie, co mówi i jak wiele przeszedł , ale zawsze trwał i wierny pozostał Polsce oraz ma bardzo dużo odwagi mówić o tym głośno, zreszta tak jak za czasów komuny. Brawo dla pana Rosiewicza i takich ludzi należy podziwiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ